Green Coffee czyli Zielona Kawa

Czy ekstrakt z Zielonej Kawy pomaga w walce z otyłością?

Na całym świecie zaobserwować można wyraźny wzrost wskaźników zapadalności na choroby, które są pochodną otyłości i nadwagi. Powoduje to nie tylko spadek kondycji społeczeństw dotkniętych otyłością, ale przede wszystkim angażuje potężne środki finansowe krajów, w których współczynnik BMI przekracza zalecaną wartość. Niestety racjonalne postępowanie zmierzające do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej jest w praktyce realizowane w sposób niewystarczający. Między innymi z tego powodu na całym świecie powstaje liczna grup osób z otyłością i nadwagą, u których występują liczne zaburzenia narządowe i układowe. Czy istnieją skuteczne i bezpieczne metody walki z otyłością, które pozwoliłyby osobom otyłym osiągnąć zadowalające efekty bez efektu jo-jo?

Ziarna zielonej kawy

Ziarna zielonej kawy

Ekstrakt z zielonej kawy, czyli naturalny polifenol w walce z nadwagą i otyłością

Badania prowadzone nad skutecznością ekstraktu z zielonej kawy wykazały, że znajdujący się w nie palonych ziarnach kwas chlorogenowy jest nie tylko silnym przeciwutleniaczem, ale także zmniejsza wchłanianie cukrów w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu organizm zaczyna wykorzystywać zapasy tłuszczowe zgromadzone w tkankach.

Get Adobe Flash player

Wszystko wskazuje na to, że ekstrakt z zielonej kawy i zawarty w nim kwas chlorogenowy stanowią wręcz idealny kompleks wspomagający odchudzanie. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że dla osób o wysokim współczynniku BMI takie informacje mogą stanowić nic nie znaczący frazes, dlatego postanowiliśmy przedstawić wyniki badań naukowych, które potwierdziły skuteczność ekstraktu z zielonej kawy (z ang. Green Coffee Bean Extract lub GCBE) znajdującego się w tabletkach typu weight loss.

Ekstrakt z Green Coffee, czyli potwierdzona skuteczność w walce z otyłością i nadwagą

- zielona kawa

Badania nad skutecznością tabletek odchudzających, zawierających w swoim składzie ekstrakt z zielonej kawy, były prowadzone przez 22 tygodnie w Applied Food Sciences Inc (Austin, TX) . Grupa poddana testom liczyła 16 osób. W czasie trwania testów nad skutecznością ekstraktu z zielonej kawy osobom tym aplikowano tabletki odchudzające, w których składzie znajdował się ten ekstrakt.

Badanym podawano ekstrakt z Green Coffee w trzech dawkach:

  • wysoka zawartość ekstraktu z zielonej kawy – 1050 mg
  • niska zawartość ekstraktu z zielonej kawy – 700 mg
  • tabletki nie zawierające ekstraktu z zielonej kawy – 0 mg (placebo)

Między poszczególnymi okresami zastosowano 14 dniową przerwę w podawaniu zielonej kawy, aby pozwolić organizmowi na pozbycie się choćby śladowych ilości ekstraktu, ponieważ mogło to doprowadzić do sfałszowania wyników. Dawki leków były podawane wszystkim pacjentom w tym samym czasie a w trakcie badań dokonywano szczegółowych pomiarów masy ciała, określano współczynnik BMI, stopień otłuszczenia ciała oraz tętno, a także ciśnienie tętnicze.

Po zakończeniu testów badacze opublikowali naprawdę obiecujące wyniki w wielu pismach branżowych i literaturze poświęconej profilaktyce i leczeniu otyłości i nadwagi.

Uzyskane wyniku przedstawiają się następująco:

  • średni spadek masy ciała u osób biorących udział w testach: – 8,04 ± 2,31 kg
  • średni spadek współczynnika BMI: -2,92 ± 0,85 kg/m2
  • średni spadek stopnia otłuszczenia ciała: -4,44% ± 2,00%
  • nieznaczny spadek częstotliwości akcji serca: -2,56 ± 2,85 uderzeń na minutę

- zielona kawa tabletki

Powyższe dane pozwalają nie tylko zaufać kampaniom marketingowym, które mają na celu wygenerowanie zysków dla koncernów farmaceutycznych, ale stanowią wiarygodny dowód skuteczności tabletek odchudzających zawierających ekstrakt z Zielonej Kawy.

Ekstrakt z Zielonej Kawy a inne schorzenia

Oczywiście wpływ ekstraktu z zielonej kawy na proces odchudzania ma znaczenie fundamentalne, ale nie sposób przejść obojętnie wobec wpływu na funkcjonowanie organizmy w ogóle. Dobroczynny wpływ ekstraktu z Zielonej Kawy dotyczy także wielu narządów i układów ludzkiego organizmu, ponieważ powrót do właściwej wagi ciała prowadzi do wielowymiarowej poprawy stanu zdrowia i poprawy samopoczucia.

UWAGA: Przez ograniczony okres czasu oficjalny dystrybutor czystego wyciągu z ziaren Zielonej Kawy ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku braku sukcesów w odchudzaniu.

Kliknij tutaj, żeby zamówić suplement Zielona Kawa
Korzystając z tego linka, przesyłkę dostaniesz ZA DARMO

OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI:

W związku z dużym popytem oraz wyczerpującymi się zapasami.

Dodaj komentarz:

Kometarz został wysłany do moderacji